Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 23.12.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 11.11. – 15.11. 2013

Martin Pešták

Prvním hostitelem nového týdne v Prostřeno byl sympatický Martin. Ten má vystudované gymnázium a pracoval jako nástrojář, svářeč a obsluha CNC. Je zatím svobodný a bezdětný a bydlí společně v domku se svými rodiči a sourozenci. Do pořadu se přihlásil na popud svých přátel, kterým u něj vždy moc chutná. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by udělal pořádnou grilovačku pro přátelé, investoval něco do auta a za zbytek by se jel podívat do Holandska. Jeho menu bylo výborné, ale na výhru nestačilo.

Jana Fišerová

Druhou hostitelkou byla sympatická Jana. Ta celý život zasvětila práci ve zdravotnictví a i nyní pracuje jako zdravotní sestra u záchranné služby. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama a to hlavně ze zvědavosti. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by vyhrané peníze investovala do chalupy. Bohužel na toto musí peníze získat jinde, protože v Prostřenu se jí vyhrát nepodařilo.

Anna Bosáková

V polovině týdne se vaření ujala sympatická důchodkyně Anna. Ta za svůj život vystřídala několik povolání a teď zaslouženě odpočívá v důchodu. I když občas zajde na nějaké brigády. Společně s manželem mají tři děti a 7 vnoučat. Do pořadu ji přihlásila vnučka, které u babičky vždycky moc chutná. Kdyby se Anně podařilo vyhrát, tak by si pořídila nová okna a zbytek peněz by dala vnoučatům. Hostitelka uvařila tak skvěle, že se stala jedinou vítězkou tohoto týdne.

Tomáš Norbert Róth

Ve čtvrtek předvedl své kuchařské dovednosti sympaťák Tomáš. Ten se vyučil jako kuchař-číšník, ale tuto profesi nikdy nevykonával. Pracuje jako administrativní pracovník. Tomáš je momentálně svobodný. Kdyby se mu povedlo vyhrát tak by poplatil nějaké závazky a zbytek by investoval do zařízení bytu. Bohužel jeho menu nebylo výherním.

Miloslava Kafková

Poslední hostitelkou, která mohla ukázat, jak se umí v kuchyni otáčet, byla paní Miloslava. Ta v současné době je ženou v domácnosti, ale předtím pracovala v oboru vodohospodářství. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla získat novou zkušenost a vědět, zda u ní bude ostatním chutnat. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by s manželem odjeli v zimě na exotickou dovolenou. Bohužel její menu nedosáhlo na vítěznou příčku.

Vítězné menu:

I tento týden jste mohli vidět mnoho skvělých receptů. Pojďte se ale podívat na vítězné menu od paní Anny Bosákové.
Škvarková pomazánka
Slepičí polévka
Domácí kachna
Medové řezy

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *