Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 15.02.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 10.2. – 14.2. 2014

Lenka Drahorádová

První hostitelkou nového týdne v pořadu Prostřeno byla Lenka. Ta vystudovala střední školu obor optik a pokračuje se studiem i na vysoké škole. Během studia pracuje i v očním centu. Má přítele, se kterým společně bydlí, ale děti zatím neplánují. Do pořadu se přihlásila sama, aby věděla, jak to celé probíhá. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by za peníze pořídila nové dveře. Její menu se ale tím vítězným nestalo.

Joanna B. Fischer

V úterý se k vaření dostala polská rodačka Joanna. Ta vystudovala střední školu zaměřenou na pivo, víno a lihoviny. Se studiem dále pokračuje na chemicko-technologické fakultě na univerzitě v Pardubicích. Joanna pochází z velké rodiny. Nyní žije s přítelem v jedné vesničce. Do pořadu se přihlásila sama, protože se chtěla přiučit novým věcem. Kdyby se její menu stalo výherním, tak by pozvala přítele na dovolenou. Její menu ale nedosáhlo na výherní příčku.

Petra Dvořáková

Uprostřed týdne se vaření ujala sympatická Petra. Ta má za sebou několik povolání a nyní je na mateřské dovolené se svýma dvěma holčičkami. Skoro veškerý čas věnuje své rodině. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji lákalo poznat něco nového. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by vzala rodinu na dovolenou nebo by zaplatila manželovi operaci očí. Což se jí zčásti může splnit, protože se stala jednou ze tří výherkyň tohoto týdne.

Helena Daňková

Ve čtvrtek své kuchařské dovednosti před televizními kamerami předvedla sympatická Helena. Ta vlastní obchod s levným textilem a doplňky. Má s manželem dvě dospělé dcery. Do pořadu ji přihlásila neteř a hostitelka výzvu přijala. A to se také vyplatilo, protože se stala dalším vítězkou tohoto týdne. Za vyhrané peníze poletí navštívit dceru do zahraničí.

Hana Jiroutová

Poslední hostitelkou, která mohla ukázat, jaké kuchařské dovednosti v ní jsou, byla paní Hanka. Ta je spolumajitelkou eventové firmy a práce ji moc baví. Pracuje z domu, takže má i dostatek času na svou rodinu. Do pořadu ji přihlásila kamarádka. A udělala velmi dobře, protože Hanka se stala poslední vítězkou tohoto týdne. Vyhrané peníze použije na nějakou zábavu s rodinou.

Vítězné menu

Tento týden se ve vaření velmi vyvedl, tak se pojďte podívat na tři vítězné menu tohoto týdne.

Petra Dvořáková

Kuřecí špízky
Hovězí vývar s játrovými nudlemi
Marinovaná roláda z panenky
Malinový pohár

Helena Daňková

Paštika s brusinkami
Bramboračka
Hovězí na víně
Smetanový krém s čokoládou

Hana Jiroutová

Zasněžená vejce
Brokolicový krém
Losos, špenátové brambory
Tvarohovo-smetanové pokušení

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *