Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 15.11.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 10.11. – 14.11. 2014

Hanka Theuerová

Úvodní hostitelkou nového týdne byla osmadvacetiletá a dvojnásobná maminka Hana. Ta pracuje jako operátorka pro firemní zákazníky a zároveň působí velmi sebevědomě. I proto se do pořadu přihlásila sama, chtěla totiž vidět, jak to vypadá v zákulisí televize. Nemá ráda mlaskání a doufá, že se s ničím podobným v Prostřenu nesetká. Pro své hosty připravila menu o čtyřech chodech, které si sice nevedlo zle, na výhru ale nestačilo. Příliš se jí nepovedl ani úkol týdne, kterým byl tatarák z cukety.

Kateřina Hyršlová

Kateřina má 22 let, studuje (teď má roční pauzu) a zároveň se stará o třináctiměsíční dcerku. Přesto se odhodlala a přihlásila se do Prostřena. K plotně se postavila v úterý i z důvodu, aby nechvíli vybočila ze stereotypu mateřské dovolené a vyzkoušela zase něco nového. Žije s přítelem a vaření ji velmi baví. I proto připravila zajímavé menu s pečenou řepou či dýňovou polévkou. A vedla si velmi dobře – 30 bodů je toho důkazem.

Sylva Minářová

Tak a je tady polovina týdne a v té chvíli se na řadu dostává Sylva. Středeční hostitelka má za sebou dva manželství, je přadlena a v současné době pracuje na čerpací stanici. Do Prostřena se přihlásila, aby získala peníze na letenku do Spojených arabských emirátů, kde její dcera pracuje jako letuška. Snažila se, ale zůstala těsně pod hranicí 30 bodů. To nebylo málo, na výhru jí to ale nestačí.

Ivana Šedová

Čtvrteční hostitelka Ivana má svůj obchod s potravinami, s manželem mají čtyřletou dcerku a té nyní dávají všechno. Ivana sní, že si jednou zaplave s delfíny. A jelikož je docela sebevědomá, tak si věřila, že by Prostřeno mohla vyhrát a za vítězství si pak tento sen splnit. S rodinou žije v rodinném domě, kam si také ostatní soutěžící pozvala. Její menu, které obsahovalo například zmrzlinu v pomeranči bylo zajímavé, ale ne vítězné

Hanka Mikulínová

Hanka pracuje ve veřejné správě, studuje vysokou školu, bydlí s přítelem a v pátek se ujala vaření v Prostřenu. Čtyřiadvacetiletá hostitelka je klidná, milá, usměvavá a vyhýbá se konfliktům. Věřila, že její večer bude příjemný, i kdyby ne každému chutnalo. Ostatní soutěžící hlavně chtěla poznat a užít si příjemné chvíle. A ty skutečně zažila. Její menu o čtyřech chodech bylo natolik chutné, že jí zajistilo vítězných 50 tisíc korun.

Vítězné menu

Každý předvedl zajímavé pokrmy, nejlépe si ale vedla páteční hostitelka Hanka. Ta připravila čtyři pokrmy a získala za ně 50 tisíc korun. Čím ostatní tolik zaujala?
Sýrové roládky
Mrkvovo-zázvorová polévka
Hovězí tokáň s rýží
Cheesecake

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *