Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 07.09.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 1.9. – 5.9. 2014

Lenka Hermanová

První zářijový týden načala v kuchyni paní Lenka. Přátelská a sebevědomá realitní makléřka má ráda zábavu a tak se i své vaření snažila pojmout po svém. Někdejší manažerka banky žije s přítelem v pronajatém bytě v podkroví v Liberci, kde se starají o pejska z útulku. Přihláška do pořadu pro ni byla výzvou, navíc si chtěla vyzkoušet, zda se u ní budou i cizí lidé cítit příjemně a jako doma. Lenka chtěla případnou výhru dát na dovolenou a vařila tak dobře, že už může listovat v nějakém katalogu.

Barbora Bartošová

Druhou hostitelkou byla mladá Barbora, která v Tanvaldu studuje obchodní akademii. Věnuje se lehké atletice. I když je mladá, už se o sebe dokáže postarat a ví, co chce. Žije společně s bratrem, nad nimi žije jejich otec. Tím, že se přihlásila do Prostřena, tak si splnila sen, kterým bylo uvařit někomu před kamerou a dokázat sama sobě, že na to má. Bára by případnou výhru uspořila do budoucna, leč plány jí nevyšly.

Eva Cinová

Ve středu, tedy v polovině týdne, se vařečky u plotny ujala Eva. Říká o sobě, že je cholerická, výbušná i upřímná. O prvních dvou vlastnostech se soutěžící rychle přesvědčili, tu třetí jim ale nedokázala. Eva je vyučená servírka, teď je ale doma na mateřské dovolené, syn jim totiž dává pořádně zabrat. V čem Eva nelhala, to byl cíl, proč se přihlásila do pořadu – chtěla vyhrát, a proto taktizovala, jak to jen šlo. Výhru chtěla dát na rekonstrukci bytu, vařením si k němu ale rozhodně nepomůže.

Lenka Prokopová

Předposlední den se vaření chopila vitální Lenka. Její přítel už kdysi v Prostřenu triumfoval, a tak se rozhodl, že přihlásí i jí. Hostitelka z Jablonce nad Nisou, která je už babičkou, má ráda grilování a country. Pracuje v expedici firmy zabývající se zařízením pro polovodičový průmysl. Má ráda společnost a cestování, ale chtěly by si splnit jeden sen. Ještě nikdy totiž nebyla u moře. I když se snažila, jak to jen šlo, v Prostřenu nevyhrála, a tak se nekoná ani žádná malá oslava, kterou případně plánovala.

Miloš Havlišta

Komunikativní vyznavač suchého humoru Miloš si udělal kapitánské zkoušky. A tak nikoho nemohlo překvapit, když hosty závěrečný den přivítal v námořnickém tričku a čepce. K povolání kapitána se dostal po tragické smrti parťáka, se kterým podnikal jako obchodní zástupce. A teď už dvanáct let pracuje na jachtě jako nájemný skipper. Projel toho víc než dost, ze světa se vždy vrací do Andělky, kde má svůj domek. Tem by chtěl opravit, z peněz z Prostřena to ale nebude.

Vítězné menu – Lenka Hermanová

Vítězné menu bylo uvařeno hned na samém začátku. Nejvíce bodů získala paní Lenka, která pro své hosty připravila tyto pochoutky:
Caesar salát
Brokolicový krém
Jehněčí kolínko
Cheesecake s malinovým přelivem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *