Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 07.06.2015 in 2 Výherci, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 1.6. – 5.6. 2015

Lucie Babčáková

Jako první tento týden vaří vysokoškolsky vzdělaná Lucie, která pracuje jako odborná pracovnice rekvalifikací na Úřadu práce ve Zlíně. Její hlavní životní náplní je ale čtyřletý syn, o kterého se stará sama. Lucka bydlí v rekonstruovaném baťovském dvojdomku, ve kterém dříve bývala školka. Na své bydlení, které si nechala zrekonstruovat, je náležitě pyšná. Lucii do Prostřena přihlásily kolegyně z práce. Byla to recese, ale jelikož soutěžící ze Zlína potřebuje nové vestavěné skříně na velké množství šatů, výzvu přijala.

Naďa Horehleďová

Dvě děti doma, třetí na cestě, přesto neváhala a přihlásila se do Prostřena. Třicetiletá Naďa má ráda výzvy a chtěla si vyzkoušet, jak se jí povede před kamerou. Má zajímavý život, vzala si sládka a dokonce pracovala v pivovaru. To se také projeví na její zábavě. Žijí v Uherském Brodě. Kdyby v Prostřenu vyhrála, investovala by do podnikání. Byla odvážná, do menu zařadila například tvarůžky či tatarák, na výhru to ale nestačilo.

Simona Chocholatá

Ve středu se v Prostřenu představí Simona. Dvaadvacetiletá nejmladší soutěžící tohoto týdne studuje ve Zlíně vysokou školu, hosty si ale pozve do Šumic, kam se přestěhovala za přítelem. Má ráda sport, četbu, ale také vaření. Jejímu příteli Simonino jídlo velmi chutná, a tak se rozhodl, že ji přihlásí do Prostřena. Středeční hostitelka má ráda zábavu a tanec a v kuchyni ráda experimentuje. I proto se pustila například do bifteku. Vydělává si na brigádách, ale kdyby vyhrála, vrátila by peníze rodičům a zbytek by použila na dovolenou s přítelem.

Filip Dujka

V tomto týdnu vařil jediný muž – sedmadvacetiletý Filip. Je svobodný, ale zadaný a s přítelkyní plánují společné bydlení. Pracuje jako lakýrník a metalizér a zároveň je velkým milovníkem sportu. Soutěživý duch ho provází i v Prostřenu, do kterého se přihlásil sám. Důvod? Velmi rád jí a hodně rád vaří. Za výhru si chtěl koupit auto, a jak se ukázalo, svým originálním čtyřchodovým menu s hovězími líčky či mexickou rajčatovou polévkou si na něj vydělal. Filip se stal jedním ze dvou výherců tohoto týdne.

Lenka Sobotková

Poslední a zároveň nejstarší hostitelkou týdne je paní Lenka. Sedmatřicetiletá soutěžící se vyučila na Slovensku dámskou krejčovou, vždy ale pracovala jako servírka. Má manžela, dvě dcery a krásný dům ve Starém Hrozenkově. Zároveň se společně starají o spoustu zvířat. Usměvavou a milou Lenku do Prostřena přihlásila jedna z dcer, a kdyby vyhrála, peníze by použila na další zvelebení domu. Na výhru ale nedosáhla.

Vítězné menu – Lucie Babčáková a Filip Dujka

Tento týden máme hned dva výherce – muže a ženu. Podívejte se, čím ostatní okouzlili:

Lucie Babčáková

Domácí játrová paštika s brusinkami a opečenou bagetkou
Hráškový krém s krutony
Panenka s perníkovou omáčkou na fazolkách s domácími nočky
Čokoládový fondant s domácí vanilkovou zmrzlinou a malinami

Filip Dujka

Bagetka s avokádem, marinovaným lososem a medovo-hořčičným přelivem
Mexická rajčatová polévka se sýrem feta a bílým jogurtem s chilli
Hovězí líčka na černém pivě s bylinkovou bramborovou kaší a smaženou cibulkou
Tvarohový koláč s ovocem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *