Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Prominenti

Bulváru a showbyznysu je všude okolo nás plno, obklopuje nás ze všech stran i médií. Pokud ale i vy chcete vědět více a podívat se, kdo ty „hvězdy“ a celebrity vlastně jsou, udělejte si jednou týdně čas na pořad televize Barrandov s názvem Prominenti.

Zajímá vás, kdo si jak žije, kdo co dělá, kdo s kým je či není nebo kde se co koná? To všechno a pochopitelně ještě mnoho dalšího a zajímavého ví moderátorka Jitka Asterová. Ta vás provede pořadem Prominenti, kde vám na každou celebritu práskne a ukáže to, co určitě chcete vědět.

Pokud se chcete podívat do světa a soukromí celebrit, nahlédnout do pozadí večírků, kde se to známými tvářemi jen hemží či zavítat na nějakou velmi sledovanou událost, Prominenti vás rádi uvedou. Přesně takové události jednou týdně během třičtvrtě hodinky ukážou a přiblíží je i vám, kteří to chcete vědět a znát.

Ty nejpikantnější kousky, věci, které vás skutečně dostanou. Co na sebe všechno prásknou a prozradí celebrity? Kam vás pozvou? Buďte si jisti, že se dozvíte mnoho věcí, co vás zajímá. Stačí jen jediné, shlédnout online pořad Prominenti.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *