Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

Prima Love online tv archiv

Všechny dívky, slečny, dámy, maminky, babičky, ale třeba i pánové, zbystřete. Pokud rádi žijete v televizním světě seriálů a jeden seriál denně vám prostě sledovat nestačí, přepněte televizní program a nalaďte si stanici Prima Love.

Ta už splní všechna vaše tajná přání. Na stanici Prima Love můžete od rána do večera a od večera do rána sledovat jeden seriál za druhým, záleží jen na vás, jaký si vyberete a zda vám vyhovují telenovely, dramata, seriály zábavné či české, ale i mnohé další. Na Prima Love si přijde na své každý.

Televizní stanice Prima Love spustila své vysílání k datu8. března 2011 a od té doby na své obrazovky nalákala už spousty diváků. A nejen diváků dámského publika, pro jehož věkovou kategorii 15-44 let je tato stanice převážně určena. Prima Love je určena především těm, kdo se rád podívá na ty nejlepší seriály.

Pokud si chcete přehrát něco z TV archivu Prima Love, zatím se nedočkáte. Ale co není online, to může být. Zatím ale můžete sledovat program Prima Love, kde si mezi seriály Zoufalé manželky, Chirurgové, Fraiser, Čarodějky, Sabrina – mladá čarodějnice, Chůva k pohledání, Letiště, Rodinná Pouta a mnohými dalšími určitě přijdete i na to své.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *