Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 17.04.2010 in Přešlapy, Televize Prima, TV Prima archiv pořadů - Stream cz Televize Prima | 0 comments

Přešlapy nové díly online

Komedii středního věku, přesně to je to, co nabízí seriál televize Prima Přešlapy. Každou středu se zde setkáváme s osudy tří dvojic, která řeší vlastně úplně normální problémy, starosti i radosti, často však s humorem. A právě tím se chce ukázat na to, jaký vlastně život je.

Život po třicítce, v této době se Přešlapy odehrávají. Hlavní roli v něm hrají tři dvojice – Jana s Petrem, Karolína a David a také Radka s Adamem. Všichni vlastně řeší to hlavní – jejich život. V mnoha situacích se určitě poznáte, jen si to někdy ani neuvědomíte.

Ten chce kratší známost, ta touží po stálém životním partnerovi, jiná zase po dětech, jiný po nezávazném životě. Chce si užívat, ale ona by radši doma plánovala rodinu. Asi takovýmto způsobem s snaží Přešlapy pohlížet na svět. Vždy nezapomenou dodat tolik potřebný humor a situaci odlehčit. Podívejte se na nové díly online.

V Přešlapech se tak setkáváme s tím, co nás denně nejen na ulici, ale hlavně u nás doma potkává. Běžná trápení a pocity štěstí, jen někdy zaměřena do skutečného detailu a podána tak, jak existují. Řešte problémy s nadhledem. Berte to jako komedii.

Přešlapy online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí seriálu Přešlapy, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *