Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 24.02.2011 in Nezařazené, Přešlapy, Televize Prima | 0 comments

Přešlapy 3. řada online

Každá televize má své pořady, na které sází a které patří mezi jakési stálice. Jedním z těch, které tyto požadavky splňují pro televizi Prima, jsou Přešlapy. Ty jsou mezi diváky oblíbené natolik, že už v plném proudu běží třetí série tohoto oblíbeného seriálu.

Komedie středního věku? Tak přesně takové jsou Přešlapy. Jana s Petrem, Karolína s Davidem a Radka s Adamem rozvíjejí své životní příběhy a přinášejí televizním divákům další úsměvné životní zkušenosti.

Seriál Přešlapy 3. řada online tak rozpoutává další osudy oblíbených hrdinů. Petr měl sice v plánu vybudovat s Janou spokojenou rodinu, ženy na něj však letí kdykoliv předtím. Adam s Radkou zase vyřešili své problémy a dokončili to, co začali ve druhé sérii. Povedla se jim adopce.

A co dalšího Přešlapy třetí řada online přináší? Mnoho dalších zajímavých příběhů a historek. Ty vzbuzují také Karolína s Davidem. Ten se vrátil ke Karolíně zpátky, její ložnice mu je ale zatím zapovězena. A jak do seriálu promluví nová postava Johana? Komedie středního věku je opět v plném proudu, sledujte ji na přešlapy-online.cz.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *