Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 14.12.2009 in České pořady, Reality Show, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Polepšovna Mazlíčků

Polepšovna mazlíčků je pořad s jasným cílem. Snaží se vyřešit problém ve vztahu domácí mazlíček – jeho majitel. Polepšovna mazlíčků, kterou provádí plzeňská rodačka MVDr. Hana Žertová, se však nesnaží, jak by se podle názvu dalo čekat, napravit jen domácí mazlíčky, ale první krok se snaží udělat u jejich majitelů.

Problémy s mazlíčky

Do Polepšovny mazlíčků se hlásí jen ti lidé, kteří nezvládají svého kočírovat domácího miláčka. Převážně se pak jedná o problémy se psy. MVDr. Hana Žertová uvádí tento pořad poměrně krátce, ale vždy má jasný cíl. Veterinární lékařka nejprve musí diagnostikovat hlavní problém ve vzájemném vztahu, který pak po celý pořad řeší.

Tři týdny polepšovny mazlíčků

Každý příběh v Polepšovně mazlíčků trvá tři týdny. Po diagnóze hlavní příčiny poruchy vzájemného soužití MVDr. Žertová začíná problém řešit. Ne však najednou, ale pěkně pomalu, krok po kroku. Ať už mazlíček pána neposlouchá, chová se agresivně k okolí či k jiným zvířatům, vše se dá řešit. Jak ale z každého dílu Polepšovny mazlíčků plyne, hlavní problém nebývá například o konkrétního psa, ale spíše u jeho majitele, který musí změnit svůj přístup. A pokud se to povede, Polepšovna mazlíčků splní svůj cíl. Mimo to všechno nám pořad dává také rady a tipy, co pro své miláčky dělat nejlépe.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *