Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 06.05.2016 in NEJKOMENTOVANĚJŠÍ, Ohnivé kuře, Televize Prima | 7 comments

Počet dílů: Kolik dílů má Ohnivé kuře?

Počet dílů: Kolik dílů má Ohnivé kuře?

Pilotní film seriálu Ohnivé kuře zavítal na obrazovky televize Prima 5. března roku 2016. Ale jak dlouho na televizních obrazovkách vydrží? A kolik dílů ohnivého kuřete TV Prima vlastně odvysílá?

Prozatím je domluveno 80 dílů této televizní série – což také znamená, že se můžete těšit na 80 receptů, které vás potěší na konci každé epizody.

Není samozřejmě stoprocentně jisté, že osmdesát bude pro Ohnivé kuře konečný počet dílů.

Může nastat nějaká negativní situace, kvůli které se pořad v tv neodvysílá celý a skončí v propadlišti dějin. To ale, pravděpodobně, u seriálu Ohnivy kure nehrozí, jelikož má velice dobrou sledovanost.

Na druhou stranu se mohou přihodit i pozitivní věci a díky úspěchů přijde nová řada příběhů s Dolanským a Prachařem. Nebo třeba spin-off (odvozený seriál), ve kterém budeme sledovat trampoty nějaké vedlejší postavy z Janových lázní?

Prozatímní odpověď je tedy: Ohnivé kuře má 80 dílů.

Pokud vám to přijde málo, tak rozhodně nezoufejte!

I když se (v roce 2016) na tento seriál díváte v televizi nebo na nějakém videoarchivu, tak vězte, že Ohnivý kuře se neustále natáčí.

Takže držte Mikovi s Burákem palce, protože naděje (na pokračování seriálu) umírá poslední.

Aktualizace (2/2017): Díky velkému diváckému zájmu bude mít seriál Ohnivý kuře dílů daleko více. Prozatím je naplánováno 120 epizod a ani to nemusí být všechno!

7 komentářů

  1. Až příliš mnoho DiDi a málo vaření…Jinak dobrý. D.H.

  2. Těším se na každý nový díl jelikož jsou tam samí milí herci. Jen mi tam vadí teď nově příchozí otec Didi, nic moc nehraje a jeho role je mdlá. Chtělo by to trochu šťávy a ohně vložit do jeho role. Role Simony Babčákové je živá a tam se bavím. Vím, že všichni nemohou být jako ona ale otec Didi je tam moc málo na to že je jejím otcem. Chtělo by to nějakou zápletku.

  3. Nemůžete skončit. Je to pro mě největší relax. Zeť hraje play of v hokeji a utikam ze zápasu. Přes kuře nejede vlak ?

  4. Super, jsem ráda že seriál pojede dál. Je to bezvadný relax, občas legrace, příjemní herci.

  5. vynikajúci seriál,možno by sa zišlo väčšie diely nahrať,lebo tá hodinka utečie rýchle a pridať ešte piatok na vysielanie.Od stredy do pondelka je to dlhá pauza.Vynikajúci herci a aj seriál.

  6. Ohnivé kuře je luxusní seriál a doufám,že jen tak rychle neskončí….

  7. Seriál je super herci su perfektný ale…uvitala by som vidieť každý deň alebo by ste mohli pridať jednu hodinu naviac.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *