Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Pečeme s láskou

Cítíte se v kuchyni jako doma? Máte rádi vaření? Tedy přesněji řečeno, rádi pečete? A pečete s láskou? Pak určitě pečete také s televizí Barrandov, která teda s láskou peče rozhodně. Alespoň v oblíbeném televizním pořadu.

Pokud hledáte inspiraci, jak někoho potěšit, jak někomu udělat radost, jak prostě zaujmout, co tahle lekce z kurzu pečení? To neurazí nikoho. Právě naopak, s pečením zapůsobíte na každého a uděláte radost kdekomu. A o to lepší váš recept bude, když bude upečený s láskou.

To dobře ví také na televizi Barrandov, kde oblíbený pořad Pečeme s láskou vysílají. Moderátoři pořadu si k sobě v každé epizodě zvou zajímavé hosty, se kterými si povídají nejen o pečení. To hlavní se však okolo pečení točí, stejně tak, jako okolo receptů, které můžete čerpat i vy. A pak je doma ve vašem království, tedy v kuchyni můžete rádi použít a předvést se s nimi.

Díky pořadu Pečeme s láskou se tak dozvíte spousty zajímavých receptů, ale také rad, návodů a tipů na to, jak správě při pečení postupovat. Uvidíte, zkuste to. Pozvěte si své nejbližší a ukažte jim, v čem jsou vaše přednosti, tedy v pečení. A pečte jim s láskou!

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *