Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 03.10.2011 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička – vstupenky, lístky, lupeny

Jejich revírem je jeviště, jejich tempo je komické, jejich nepřítelem není nikdo. Zato mají spousty fanoušků. A jejich pořadem je Partička, tedy dokonalá a nesmírně oblíbená improvizační show televize Prima, kde slovo nemožné či nesplnitelné účinkující neznají.

Pokud se ptáte na cenu, tak vstupenky jsou obvykle k dostání v cenové hladině okolo 400-500 korun českých. Což je cena za více než hodinu zábavy, která začíná většinou okolo 17:30 (podvečerní představení) či spíše ve 20:00 (večerní představení). Pokud budete mít opravdovou kliku, tak si čas budete moci vybrat, protože v některých městech vystupují chlapci z Partičky hned ve dvou představeních za sebou.

A kde, že se k lístkům na Partičku dostanete? O prodej i předprodej vstupenek se stará síť Ticketsream. “Normální” vystoupení se pak odehrává pod vedením moderátora Daniela Dangla v pražském divadle La Fabrika – a v případě Partičky na vzduchu třeba v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Pardubicích nebo třeba ve vašem městském divadle. A že se máte nač těšit. Uvidíte totiž celé, nezkrácené scénky a exploze výbuchů smíchu přímo před vašima očima.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *