Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 03.10.2011 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička online ke shlédnutí

Pokud máte rádi humor, zábavu, legraci, srandu, bžundu, hlínu, psinu, prču, prostě vše, co je těmto slovům nějak podobné a splňujete také podmínku, že sledujete televizi Prima (nebo slovenskou verzi Partičky na Markíze), pak určitě patříte mezi fanoušky skvělé show Partička.

Čtyři známé české tváře – herci Michal Suchánek (v současné chvíli hrající Jardu Slepičku v seriálu Ohnivé kuře), jeho parťák z Tele Tele: Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela pro vás pod vedením moderátora Daniela Dangla a hudebníka Mariana Čurka připravují týden co týden jedinečnou improvizační show, u které se prostě nemůžete nudit.

Kdy a kde sledovat Partičku online?

Tento zábavný pořad je možno v televizní premiéře sledovat každé pondělí večer (dříve to bylo vždy od 22 hodin) či v nějak té repríze. Epizody partičky online ke shlédnutí pak naleznete zde (snad tady budou hezky po sobě uspořádané), na portálu Prima Play či iprima.cz, ve videoarchivu nebo – v neposlední řadě – na některém z fanouškovských videí na youtube.com.

Pokud sledujete Partičku, ať už v televizi či onlajn na Primě, tak určitě dobře víte, že nikdy nevíte, co čekat. Účinkující dostávají úkoly, kterých se musí po svém hostit, předvést dokonalou improvizaci, pobavit diváky a zhostit se úkolu nejlépe, jak jen mohou. A výsledek? Klidně až bolest břicha z toho, jak se budete smíchy popadat.

Mmůžete se těšit na hry jako Abeceda, Otázky, Poslední písmeno, Dabing, Rekvizity, Party, či pěvecké, recitační i jiné improvizační umění účinkujících, kteří se Partičkou rozhodně baví. A nejen sebe. Svými skvělými výkony baví také vás a připravují vám zážitky, na které celý týden zase určitě nezapomenete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *