Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 08.04.2016 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička na vzduchu: Vystoupení 2016

Pokud patříte mezi fanoušky Partičky, můžete počínaní vašich hrdinů sledovat na televizních obrazovkách Primy či online ve videoarchivu iprima.cz. Existuje však ještě jedna možnost, jak dokonalou improvizaci sledovat. A to na vlastní oči.

Představení v rámci Partička na vzduchu Tour v roce 2016

Kdysi jste se museli vypravit, se zakoupenými lístky, na televizní natáčení Partičky do Prahy či na zámek Konopiště, ale dnes už dělá tahle povedená partička Tour po celé republice. A i v letech 2015 a 2016 se můžete těšit na takzvanou Partičku na vzduchu, díky které můžete počínání aktérů sledovat na živo.

Igor Chmela, Ondřej Sokol, Michal Suchánek (Jarda z Ohnivého kuřete) a jeho věrný parťák Richard Genzer, to jsou čtyři hlavní představitelé Partičky, které nyní máte možnost sledovat na vlastní oči. Stačí si jen přes internet či v kamenných pobočkách zakoupit vstupenky na Partičku a pak ji sledovat živě.

Seznam vystoupení v roce 2016:

Duben 2016

Květen 2016

Červen 2016

Čevenec a Srpen jsou prázdninové měsíce a i naši hrdinové si musí občas odpočinout, třeba na pořádné dovolené. Na podzim se k vám ale tahle zábávná divadelní Tour plná improvizace zase vrátí.

Září 2016

Říjen 2016

Listopad 2016

Prosinec 2016

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *