Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička – iprima.cz archiv tv prima online

Když se sejde pár zábavných lidí, kteří mají humor, tak to vždy stojí za to. Když utvoří dobrou partičku, tak o srandu ej postaráno a nemusíte se bát, že byste se nudili. Stejně tak, jako u Partičky, tedy oblíbeného pořadu televize Prima.

Dokonalá improvizační show, kde nic není nemožné. Přesně to je Partička, kterou televize Prima vysílá každé pondělí a kterou rozhodně stojí za to sledovat. Tedy pokud máte rádi humor, zábavu a mezi vaše hlavní záliby patří neustálý a téměř nepřetržitý smích.

Toho se totiž u Partičky dočkáte až až. Čtyři účinkující Michal Suchánek, Richard Genzer a Ondřej Sokol a Igor Chmela dostávají od moderátora Daniela Dangla jednotlivé úkoly, improvizační hry, a pak je jen a jen na nich, jak se s nimi poperou. Co je však jisté, je to, že se s nimi poperou s velkou srandou a legrací, kterou si užijete i vy doma.

Co si myslíte, že není možné, o tom vás Partička přesvědčí, že možné je. Dokonalá improvizace a „vaření z ničeho“ je totiž tím, co účinkující zvládají dokonale a čím baví diváky v sále, tak i doma. Úkolem Partičky je pobavit a rozesmát, což se jí daří naprosto dokonale.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *