Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 21.12.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (98)

Někdy se stane, že se do jednoho dílu Partičky nevejdou více než tři hry. To je tak, když hádá v nějaké hře Geňa. Teď se ale hádačem stal Ondra a Partičkáři si zahráli dokonce šest různých her. A některé z nich si odbyly horkou premiéru.

První novinkou byla hra Změň písmeno. O co šlo? Každé slovo, které obsahuje písmeno K, musí nahradit písmeno P. jo, to byla legrace. Téma nás zavedlo mezi dva sousedy, z nichž jeden toho druhého vytopil. Postupně se prostřídali všichni herci, jenže Geňa s Michalem si mysleli, že mají měnit písmenka i naopak.

Následovaly Charaktery v obálce. Jenže nehádal Richard, ale Ondra, a tak to celé bylo podstatně kratší. Geňa sám nevěřil, jak rychle se dá něco uhodnout. Ondra, coby moderátor, kterého opustil přítel, musel přijít na to, že Igor je hluchá bordelmamá, Michal zamilovaný krasobruslař a Geňa básník kleptoman.

Ve hře Pro neslyšící si Michal vyzkoušel, jaké to je tlumočit lidem u obrazovky. Igor s Geňou mu totiž dají pořádně zabrat a vymýšlí slova, která jdou jen velmi obtížně předvést. Michal se s tím proto popere tak trošku po svém.

A následuje další novinka – Mrtvoly. Dan proto pozval jednu divačku z hlediště, která společně s dalšími přicházela na třídní sraz. Jenže jelikož všichni, včetně třídní učitelky, umírali, ovládal je Igor. To prostě musíte vidět, co všechno dokázal vymyslet.

V podobném duchu se pokračovalo i dál. Tentokrát se hrál Pohřeb. Alois Jebavý totiž zemřel při dojení krávy a bylo potřeba rozloučit se s ním. Smuteční řeči se ujal Michal, ale také Ondra s Igorem měli co říct. A všichni se nakonec rozloučili smuteční písní ve hře Tři hlavy.

Hry

Změň písmeno

Charaktery v obálce

Pro neslyšící

Mrtvoly

Pohřeb

Tři hlavy

Partička (98)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *