Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 21.12.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (97)

Týden se s týdnem sešel a kvarteto Partičkárů šlo opět do akce. Hned na začátek se hrála pro diváky populární hra Žánry. V hlavních rolích byli policista Michal a nováček, kterého zaučuje v autě Geňa. A žánry se opravdu střídaly jako na běžícím páse. Přes telenovely a pohádky se dostaly až k německým filmům pro dospělé.

V další hře přišla hra na Ondru s Igorem a na jejich Brechtovo divadlo. Igor je profesionální šachista, který dorazí k lékaři Ondrovi na dopingovou kontrolu. Oba si s tím druhým ale mohou dělat, co chtějí, a patřičně toho také využijí.

V další hře se představí novinka Odvykací centrum. V tom přivítá klienty psycholog Ondra, který společně s Danem vymysleli tyto závislosti: Igor je závislý na omalovánkách, Michal olizuje známky s Milošem Zemanem a Geňa je stále závislý na mateřském mléku. Je už na nich, jak se s tím popasují a co vše prozradí.

Následuje hra Stop, kterou začíná hrát Ondra a Michal. A ti se rozhodnout, že celou dobu vlastně nic nebudou dělat a až na konci honem vymyslí pózu. Jak se s tím popasují ostatní?

Na závěr je tady Opera. Tentokrát o teroristech, kteří chtějí projít přes letištní kontrolu. Je hodně zajímavé sledovat, jaký Michal s Ondrou vymysleli plán a co na to celníci Igor s Richardem.

Hry

Žánry

Brechtovo divadlo

Odvykací centrum

Stop

Opera

Partička (97)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *