Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 21.12.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (95)

Partička, to je dokonale improvizační show. Nikdy nevíte, co se v ní stane. Vždy si ale můžete být jisti, že to bude stát za to. Někdy se stihne odehrát třeba šest her, jindy pět a v některých případech dokonce čtyři. Teď jich bylo pět.

Na začátek dnešního dílu se hrála poměrně novinka Film noir. Igor byl v roli zhrzené a podváděné manželky, Michal soukromým očkem, který měl vyšetřit, o co jde. Jejich úkolem je nejen hrát příběh, ale používat i vnitřní hlas. Igor se v tom ale docela zamotal. A tak se do akce přimotal Ondra.

V další hře už se představilo celé kvarteto. To si zahrálo v Regionální televizi, která se jmenuje Paráda za každou cenu. Hlavním moderátorem byl Ondra, jenže jeho kolega Michal se docela bál, že trpí vážnou nemocí. A v problémech se utápí i sporťák Igor, kterého nechala přítelkyně. Zato meteorolog Richard je plný euforie, v loterii vyhrál milion.

Je zvykem, když se hraje hádací hra, je v hlavní roli Richard. Teď jej ale zastoupil Ondra, který ve hře XY hodně rychle přišel na to, že Geňa znázorňuje emoce, Igor bohatství a Michal tekutinu. Richard se má co učit.

Během hry 3,2,1, vypráví herci příběh o útěku z vězení. Na začátku mají tři slova, pak dva a nakonec jedno, a právě kvůli tomu se celý jejich příběh pořádně zamotá. Jak jej rozpletou? Hodně zajímavě.

A nakonec se v hlavní roli představí Michal coby Nespokojený režisér. A ten pořádně zamotá scénářem reklamy na žvýkačky.

Hry

Film noir

Regionální televize

XY

3,2,1,

Nespokojený režisér

Partička (95)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *