Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 21.12.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (94)

Když se vysílá Partička, nemůže to být nuda. To prostě platí a tak to zkrátka je. Díl s pořadovým číslem 94 je toho jasným důkazem. Všichni se svých rolí zhostili parádně a celý večer si náramně užili.

Vše začalo hrou Co neuslyšíte od. Jako první přišly na řadu věty, které by nikdy neřekla pravá blondýnka. Po ní následoval Andrej Babiš a nakonec Vietnamec, což byla především Igorova parketa.

Ve hře Vypravěči byli v hlavních rolích Michal s Ondrou. Ti se vrátili do doby filmu noir a vyprávěli příběh o tom, jak mladík Ondra žádal otce své budoucí ženy o ruku. To by ale nebyla Partička, aby se to vše tak trošku nezamotalo.

Pak přišla řada i na dívku z publika, která sebrala odvahu a vyzpovídala se Danovi. A poté jí Ondra s Igorem a Michal s Geňou zazpívali duety. No, zazpívali, v druhém případě to trošku skřípalo, o to větší to ale byla legrace.

Když se hádá, přichází čas Richarda. Toho si vybrali diváci do hry Interwiev, nakonec se ale hrála tiskovka. A než Geňa přišel na to, že je Krakonoš, vypálil tolik možností, že by se z toho daly poskládat další hry.

Na závěr se hrála nová a velmi oblíbená Ptačí perspektiva. Z té můžete sledovat, jak hradní stráž čeká na příchod prezidenta Michala. Jenže ten se začal řezat smíchy ještě dříve, než přišel na scénu.

Hry

Co neuslyšíte od

Vypravěči

Duet

Tiskovka

Ptačí perspektiva

Partička (94)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *