Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 11.02.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (93)

Dámi a páni, vítejte, je tady další Partička. Jako byste slyšeli Dana Dangla. Ten pokaždé zahajuje smršť zábavy a improvizační show, která u nás nemá obdoby. Důkazem je i díl s pořadovým číslem 93.

Na začátek se všichni zahřáli a rozehráli u hry To nejhorší. Co bylo jejich úkolem? Říkat nejhorší věci, které by z úst mohli vypustit doktoři. A ve druhém kole následovaly věty politiků. Tam to nebylo vůbec těžké, inspirace totiž měli víc než dost…

Následně se stal hlavním hrdinou Geňa. A to znamená jediná – hádací hru. Tentokrát Dan zvolil Charaktery v obálce. A tak se Igor stal umírajícím Vietnamcem, Ondra zdrogovaným kuchařem a Michal intelektuálním policistou. A Richard nezklamal, u hádání se pořádně zapotil, zejména pak u Igora. Nikdo už nevěděl, jak mu má více pomoct, ale Geňa tápal. Nakonec ale vše dobře dopadlo.

Richarda proto nechal Dan odpočívat, zatímco ostatní si zazpívali písničku ve hře Tři hlavy. Michal, Ondra a Igor vždy jedním slovem posouvali text písně dál a dál, až dali dohromady hodně vtipný song o létající labuti.

Všichni zakončili večer Příběhem. O čem byl? O praseti. Jaký byl? Parádní! Bavte se!

Hry

To nejhorší

Charaktery v obálce

Tři hlavy

Příběh

Partička (93)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *