Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 11.02.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (89)

Sem tam se v Partičce najde díl, který někomu z hlavním účinkujících vyloženě sedne a ten dotyčný v něm doslova exceluje. Nikoho dalšího by snad ani nepotřeboval. Přesně to byl nyní případ Igora, který byl parádní.

Pojďme ale pěkně od začátku. Přemýšleli jste někdy o tom, co To nejhorší můžete říct před nástupem do letadla nebo své manželce? Tak teď už to zjistíte.

A je tady Party. A to by nebyl pořádný mejdan, aby ho nehostil. Jasně, bude se trápit, tentokrát ale bude docela úspěšný a odhalí všechny své hosty. A kdo k němu tedy dorazil? JoJo Igor, SMS nebo MMS Michal a ohňostroj Ondra. To je vskutku zajímavá společnost.

A hodně zajímavé to bude i během hry Hrdinové. Tu načne Ondra coby Bruce Lee, který má právě první školní den. Pak se ale setká s Rumcajsem Igorem, který je naprosto geniální. Na scénu se dostane i Michal alias Angela Merkelová, hlavní slovo má ale loupežník z Řaholce.

Igor se představil i v další hře Vypravěči, kterou si zahrál společně s Richardem. O co jde? Jedinečný ředitel školy Igor má rozhovor s Geňou, matkou problémového žáka. Oba nejen, že hrají, ale také vyprávějí tento zajímavý příběh.

A nakonec je tady Jazzík. Melodii a text Antidepresiva a lahvínka vína jen tak nezapomenete…

Hry

To nejhorší

Party

Hrdinové

Vypravěči

Jazzík

Partička (89)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *