Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 11.02.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (87)

Herci se při Partičce jen nepobaví, mohou si ale splnit i tajná přání. Nebo se o to alespoň mohou pokusit. Důkazem je novinka s názvem Zlatá rybka. Nebyla by to ale Partička, aby to nebylo trošku jinak. Přání si totiž budou přát Dolly Buster nebo David Rath. Co si asi vysní?

Následuje velmi oblíbená hádací hra Blázni. Nebude ale hádat Geňa, diváci si vybrali Igora. Ten je učitelem jazykové italštiny na jazykové školy a zbylí herci jsou jeho žáci. Jenže jsou tak trošku nenormální a navíc mají spouštěče. Geňa opakuje zrcadlově pohyb učitele, Igor je teatrálně romantický a Michal se dokonce bičuje. No a Igor jde docela zdárně ve stopách Richarda.

Igor konečně dohádal, a tak se může začít hrát novinka 3,2,1. Vypráví se v ní příběh, na jehož začátku má každý tři, poté dva a nakonec jedno slovo. A věřte, že se budou dít věci, Karkulka se dokonce promění v zombie.

Znáte film 11 facek? Po výkladu od Michala už budete velmi dobře vědět, o co jde. On je totiž Filmový kritik a to hodně přísný a škodolibý. A tak se mu hodně líbí, když Ondra fackuje Igora. To bude asi hodně zajímavý film.

Na závěr se ještě předvede Ondra s Geňou, kteří na zvuky Michala a Igora předvedou Scénický tanec. Věřte, že se budete smíchy popadat.

Hry

Zlatý rybka

Blázni

3,2,1

Filmový kritik

Scénický tanec

Partička (87)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *