Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 11.02.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (86)

Partička, to je dokonalá improvizační show. Že nic není předem domluveno a že každá hra může dopadnout jakkoliv, o tom nás přesvědčil i tento díl. Ten totiž začal novou hrou Patent. Ten měl u prodejce Ondy hádat Geňa, jenže byl z toho tak mimo, že Dan radši změnil hru na Reklamaci. Sejně Richardovi nakonec museli pomoct i Michal s Igorem.

Od patentu jsme se dostali k soudu a ke hře Pár slov. U soudu je zatýkán pan Kujer alias Igor. Ten týral svou ženu Geňu. Všechno to má rozlousknout soudce Ondra. Jenže je tady i obhájce Michal, který přijde s takovými argumenty, že násilník zůstane na svobodě a za mříže bude muset jeho žena. Příběh je o to zajímavější, že při něm má každý stanovený přesný počet slov, který musí dodržovat.

Když se hraje hádací hra, je zvykem, že v hlavní roli je Geňa. Teď to ale bude jinak. Na to, že je Michal německý mariňák, který doprovází do vězení vězně, bude muset přijít on. Michal se bude dlouho trápit, když ale Ondra hodí Richardovi ve sprše mýdlo na zem, dojde mu, o co jde.

Na závěr měla být hra Báseň, o mýdlu a kokpitu. Vše ale bude nakonec docela jinak. Je to přeci Partička.

Hry

Reklamace – patent

Pár slov

Cizinci

Báseň

Partička (86)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *