Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 26.11.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (84)

Týden uplynul jako voda a je tady další Partička. Dan často vymýšlí nové hry a tento díl je toho příkladem. Hned na začátek je tady novinky s názvem Věty z klobouku. Dan skutečně vytahuje věty z klobouku a Partičkáři se s nimi musí popasovat. A tak třeba dostali za úkol vytvořit něco na téma, že v divných věcech vidí to hezké. To zase bylo nápadů.

Pak se ujal slova Igor coby Nespokojený režisér. Tomu totiž umřel kolega a tak bude muset dokončit nový film o Adamovi a Evě. Zatímco Adama hraje Ondra, Evu Richard. Pak je tady ale taky Michal, prý jakýsi soused. No, tak to asi s těmito postavami nebylo. Ale nevadí, o to to byla větší legrace.

V další hře mohou aktéři používat jen Dvě věty. Výjimkou je Geňa, který zkouší svatební obřad a může mluvit, jak chce. Zato Michal s Ondrou, kteří se chystají na svatbu, to budou mít složité. A to nejen ve hře, ale i ve společné budoucnosti, kterou možná ani společnou neplánují.

Igor je dnes ve formě, což potvrdil ve hře Reklamace. Coby předseda myslivců přišel za Ondrou reklamovat tekutý asfalt. Nějak se ale zapomněl ptát a tak jen mluvil a mluvil. Na pomoc si pozval i kamaráda Zbyňka Geňu. Ani společně si ale dlouho nemohli vzpomenout, co že to vlastně reklamují.

Nakonec se na pódiu objeví Veronika z publika. A Partičkáři jí složí báseň. No, Veronika na to asi jen tak nezapomene.

Hry

Věty z klobouku

Nespokojený režisér

Dvě věty

Reklamace

Báseň

Partička (84)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *