Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.10.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (81)

Nejčastější přání diváků se splnilo. Při hře Reklamace došlo na reklamaci vibrátoru. Ten reklamoval Igor, dlouho ale neměl nejmenší tušení, o co jde. Když si pak zpětně začal přehrávat, co všechno prozradil, asi se musel i trošku červenat.

Byl asi hodně rád, když se začala hrát další hra. Tentokrát byli na řadě Odborníci. Jak už název napovídá, Partičkáři s proměnili v experty a našli spoustu způsobů, jak se dá využít nabíječka na autobaterii.

Ve třetí hře si hlavní role střihne Geňa s Ondrou. Nečeká je ale nic lehkého. Hrají se Televizní a filmové názvy. A nejiného oni používat nemohou. Když se tedy Richard vydá koupit tabák do dýmky, bude mít problém, aby to všechno vysvětlil.

Jako předposlední se hrála další novinka. Ta má název Tři dějství. V tom se představí mořská panna, Kajínek a Budd Spencer s Terencem Hillem. A naši herci budou muset přijít na to, že hrají právě je.

Co byste dokázali spojit ze slov Vinettou, kůl a polívka? Myslíte, že na to jde složit píseň? V Partičce dokonce i Jazzík. Přejeme příjemnou zábavu.

Hry

Reklamace

Odborníci

Televizní a filmové názvy

Tři dějství

Jazzík

Partička (81)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *