Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.10.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (80)

Partička, to je dokonalá improvizační show. Proto se do ní celkem často zapojují i diváci z hlediště. V tomto díle na to jde Dan pěkně zostra. Diváckou pomoc využil hned na začátku při hře Zvukové efekty. Ty dva diváci dělají pro Michala a Geňu, kteří hrají scénku mezi novým majitelem zámku a jeho dlouholetým správcem. Jenže to by nebyla Partiča, aby se něco nepopletlo. Oni si totiž oba dva mysleli, že jsou správci.

Možná už jste si někdy zkoušeli sami vytvořit vtip. O to stejné se nyní pokusili i Partičkáři, kteří měli za úkol vytvořit vtip o zajíci. Jenže k tomu mohl střídat vždy jen Jedno slovo.

Když se hraje Tiskovka, znamená to nebezpečí pro Igora. Ten tohož toto hádání nemá moc rád. Tentokrát je Gargamel. Novináři Michal z časopisu Krtci a nohy, Ondra alias Zdeněk Psůtek z časopisu Hubíme zahradní škůdce a Geňa z měsíčníku Zahulíme, uvidíme, mu moc pomáhat nebudou.

Dále se hraje Zdvojené alterego. Igor je kupující, Richard prodávající a Ondra s Michalem hrají jejich pravá alterega. Až od nich se dozvíme, jak to vlastně všechno doopravdy je.

Nakonec je tady muzikál a to dokonce Country muzikál. Naši herci předvedou své umění v příběhu o tom, jak na svatbu doběhne milenec nevěsty a všem zúčastněným oznámí tajemství, které každého přinejmenším šokuje.

Hry

Zvukové efekty

Jedno slovo

Tiskovka

Zdvojené alter ego

Country muzikál

Partička (80)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *