Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.10.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (77)

A je tady další vlna zábavy, smíchu a vtipů. Partička opět pokračuje a znovu se představila ve velkém stylu. A to hned od začátku ve hře Nálady. Tu si zahrál Ondra s Geňou, který se chystá na skok bunde dumping. Ondra je sice instruktor, nemá s tím ale žádné zkušenosti. A navíc se v něm nálady mísí jako na běžícím páse. Toto nemusí dopadnout úplně dobře.

Pokračuje se oblíbeno hrou Stop. Všichni se v ní docela zapotí, obzvlášť ale Richard, který nejen, že budou loutkou pro Michalovo divadlo, ale bude mít i v krku klarinet.

Následuje talk show Ondry Sokola, který si ve hře Interview pozval Karla Šípa. Má to ale pár problémů. Nejen, že Ondra netuší, s kým má tu čest, navíc naproti němu sedí rozdvojená osobnost v podání Michala a Geni. A co teprve, když se zapojí i Dan. Ondra bude mít co dělat.

V další hře se pak i on sám podílí na ději hry Příběh. Ten opravdu rozesměje už každého. Nebo vás nezaujme děj o tom, jak ošklivý princ putuje po světě, snaží se o sebevraždu a je posednutý fyzickou krásou? Tohle si v žádné knize nepřečtete.

A na závěr trochu té kultury. Tentokrát se hraje, tedy zpívá Opera. Stejně jako minule, i nyní je zaměřena na Waldemara Matuškovi. Do toho se ale rozehraje třídní boj mezi uklízečkou Igorem a Karlem z údržby Richardem, proti kterým stojí Parlament ČR v čele s Michalem a Ondrou. Jak tohle nakonec dopadne?

Hry

Nálady

Stop

Interview

Příběh

Opera

Partička (77)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *