Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.10.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (74)

Prázdniny sice skončily, zábava ale pokračuje. Stačí si jen naladit Partičku a užít si další nekonečnou porci zábavy. Hned na začátek si herci zahráli Charaktery v obálkách. Tentokrát nehádá Geňa, ale Michal. A má co dělat. Ondra hraje snadno vypustitelnou politiku Gumovou, Richard je kominíkem, který miluje publikum a Igor si zahraje uraženou prodavačku zeleniny.

V další hře na sebe „narazí“ Igor s Ondrou. Asi víte, jak vypadá takový rozhovor dvou sousedů, kteří debatují přes plot. Občas si ale něco můžou i nalhat. Přesně jako tito dva herci ve hře Detektor lži. Dozvíme se od nich věci, které asi ani oni sami netušili.

Jako další hra se zpívá Džezík. A věřte, že dopadne hodně zajímavě, na Hradě se mají asi co učit. Jak by asi tak mohl dopadnout Nesmyslný příběh? Už podle názvu asi nesmyslně. Jenže to by nebyla Partička, aby to celé neskončilo tak trošku jinak. A tak věřte, že ten nesmyslný příběh možná nakonec i trochu bude dávat smysl.

Zato když se aktéři dostanou k bílému prostěradlu, které budou muset použít jako Rekvizitu, věřte, že často budete jen zírat. Komu tedy vlastně vadí, že je po prázdninách, když už je tady nová Partička?

Hry

Charaktery

Detektor lži

Džezík

Nesmyslný příběh

Rekvizita

Partička (74)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *