Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.10.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (72)

Když je Igor moderátorem nebo hostem nějaké hry, většinou to stojí za to. A tento díl není výjimkou. Tentokrát se sice vyvaroval sportovcům, měl ale další těžký úkol: uhodnout, že v Interview představuje Angelu Merkelovou.

Nakonec se ale k výsledku dopátral a tak se mohla začít hrát nedávná novinka Fotoalbum. To si tentokrát prohlížel Michal. A co mu ostatní přichystali? Zážitky z Velikonoc.

Ty ale přeruší Nečekaný telefonát. Ten nejprve zvoní Danovi, volá totiž Shrek. K telefonu se ale dostane také Richardova matka, Igorův psychiatr a vedoucí Ondrova skautského tábora. To se zase nasmějete.

Na řadu přichází předposlední hra, ale úplná novinka. Tou je Vyznání lásky. K tomu je potřeba asistence jedné z dívek z publika. Každý se jí pak pokusí co nejlépe vyznat lásku. Kdo bude největší romantik?

Na závěr pak přijde i trocha toho zpěvu. Účinkující totiž předvedou Muzikál Sametové polibky, které vás zavedou pár let v čase zpátky. Bude ale zajímavé sledovat také osudy tří hrdinů. A nejen zajímavé, ale i pořádně zábavné.

Hry

Interview

Fotoalbum

Nečekaný telefonát

Vyznání lásky

Muzikál

Partička (72)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *