Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.10.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (71)

Igor v akci, to nikdy nezklame. Pořádně se do role vžil i během hry Detektor lži, za který usedl Ondřej. Příběh byl ale tak zajímavý, že do něj ani moc nezasahoval. Igor společně s Michalem sehrál scénku při daňové kontrole.

Když pak na řadu přišla hádací hra, v ohrožení byl Geňa. A stalo se, během Charakterů v obálce hádal opět on. A opět se pořádně zapotil. Igor totiž představoval nevěstu na útěku, Michal přecitlivělého kytaristu a Ondřej nadrženého automechanika. K tomu všemu musel Richard hrát schizofrenika. Moc dlouho mu to ale nevydrželo.

Víte, Co byste nikdy neslyšeli od Richarda Genzera? To se budete divit. A dozvíte se také pikantnosti od pojišťovacího agenta a narkomana.

Následuje úplná novinka, hra Fotoalbum. Tím listuje Ondřej, který ukazuje, co se stalo na osmdesátých narozeninách strýce Karla. Fór je v tom, že ostatní herci představují živé kulisy.

Fotoalbum se povedlo a tak je nakonec ještě třeba přidat nějaký povedený Příběh. Dan vyzve divačku Lucku, aby něco prozradila o své práci, stěhování i zážitcích. No a Partičkáři už si s tím poradí.

Hry

Detektor lži

Charaktery v obálce

Co byste nikdy neslyšeli od…

Fotoalbum

Příběh

Partička (71)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *