Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (69)

Další Partička je tady. A tentokrát začíná úplnou novinkou, která má název Zdrobněliny. Jak už název napovídá, její smysl je zřejmý. Detektivové Ondra s Michalem vyšetřují krádež diamantů, ze které je podezřelý Igor. Jenže má to jeden háček, všichni musí používat zdrobněliny.

Poté, co se příběh jakžtakž rozplete, pokračuje se hrou Pár slov. Přesněji, jedno pro anglickou královnu Ondru, dva pro kapitána lodi Richarda, tři pro prvního důstojníka Igora a pět pro kuchaře Michala. Všichni jsou na palubě královské lodi, která vplula přímo do bouře. Celý příběh skončí hodně překvapivě.

Následuje Reklamace, která je vždy hodně zábavná. Nejinak je tomu i nyní, zvláště když se Michal do role prodavače vžije opravdu dokonale. Než Richard vyreklamuje plamenomet, dá mu to spousty práce.

Předposlední hra se odehraje v několika vydáních. Jedná se totiž o Zrychlený zpomalený. Rockovému kytaristovi se totiž na koncertě stalo něco hodně neobvyklého. A vy zjistíte, co to bylo.

Nakonec se všichni pobavili u Románu, který vypráví o tom, jak se Marián Čurko coby Carmen zamiloval v Praze. Román je rozdělen do mnoha kapitol a přinese několik opravdu nečekaných zvratů.

Hry

Zdrobněliny

Reklamace

Zpomalený zrychlený

Román

Partička (69)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *