Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (68)

Až dosud Richard s Igorem nikdy společně nehráli hru Ruce. Teď se ale všechno změní a Geňa si vyzkouší, jaké to je mít ruce od svého kolegy. Bude při tom muset uhodnout, že mluví o měření teploty.

Do další hry se zapojí všichni, na programu jsou oblíbené Rekvizity. Tentokrát mají účinkující herci k dispozici čtyři barely. Co s nimi vymyslí? Opravdu skoro všechno.

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Alespoň to říká Dan. A tak během jednoho dílu dvakrát hádá Richard. Pořádá totiž Party. Skvělý Ondřej hraje sterilizované okurky v nálevu, Michal představuje oboustrannou dětskou vysílačku a Igor Bratry v triku. Tahle párty neměla chybu.

Pak přichází čas Ondry a Michala, kteří si zahrají Nálady. Ondřej coby pan Kohoutek přichází k holiči, oba své pocity ale neustále mění a stojí to opravdu za to. Na to stříhání vlasů snad nakonec ani nedojde.

Poslední hrou je Přerušovaný příběh. Měli byste se dozvědět o tom, jak jel Dan na dovolenou. Jenže to by nebyla Partička, aby se zase něco neočekávaného nestalo.

Hry

Ruce

Rekvizity

Party

Nálady

Přerušovaný příběh

Partička (68)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *