Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (66)

Týden uplynul jako voda a Partička je opět zpět. A opět ve skvělém stylu. Začalo se hrou Zvukové efekty. Dan ale tentokrát nepovolal nikoho z hlediště, Michalovi dělá zvukový doprovod Richard, Igorovi Ondřej. A o čem je jejich příběh? Igor coby filmař z Ameriky přijel do studia, které mu ukazuje Michal.

Jako další hra následovala Tiskovka. Richard tentokrát v hádací hře dostal volno, zato se potil Igor. Dan totiž určil, aby byl Lionel Messi. A všichni víme, jak je na tom Igor se znalostí sportovců. Ostatní reportéři ho ale nenechali ve štychu a nápovědami „Messimu“ pomohli.

Partička pokračovala oblíbenou hrou Zdvojené Alter Ego. Kněz Igor, jehož egem je Richard, zpovídá Ondřeje, jehož ego představuje Michal. Oba na sebe prozradí věci, které by asi nechtěli slyšet. A žádný kněz už vůbec ne.

Román je název úplné novinky. V této hře každý z herců vypráví jednu kapitolu, kterou musí začít i ukončit. Tentokrát vyprávěli detektivku s názvem Ondrova peněženka. Naši Partičkáři příběh pěkně prodloužili a v mnoha kapitolách ho udělali opravdu zajímavý, ale hlavně vtipný.

Nakonec se odehrála Rockový muzikál Císařovy nové šaty. Richard coby vypravěč uvede celý příběh, ve kterém je Michal císařem, Igor poradcem a Ondra krejčím. Věřte, že to bude pořádný nářez.

Hry

Zvukové efekty

Tiskovka

Zdvojené Alter Ego

Román

Rockový muzikál

Partička (66)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *