Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (64)

Zkuste se vžít do nějaké role promyslet si, co byste v její kůži nikdy neřekli. Přesně to měli za úkol naši Partičkáři, kteří i další epizodu rozjeli velkolepě. Na začátek si tedy zahráli hru Co by nikdy neřekl. A řada přišla opravdu na zajímavé osobnosti: pornoherec, Petr Nečas a člen Ku-klux-klanu.

Celý sál se tak hned na úvod parádně zahřál a Partička mohla pokračovat. Na řadě byla hra Stop. Téma je sice, když dva chlapi otrhávají třešně, jenže už Igor s Ondřejem převedou příběh úplně jinam. Nejvíce se zapotil Igor, celý příběh nakonec končil vtipnou narážkou na Miloše Zemana.

Pořádně se zvrtne také hra Dvě věty. Michal jako jeden ze tří mafiánů, kteří se chystají podpálit diskotéku, totiž zapomene, co je smyslem příběhu. Jenže Ondra s Igorem mu neporadí, mohou používat jen dvě věty a tak se musí pořádně improvizovat.

Čtvrtou hrou v pořadí je XY, tedy hra, která dosud nemá název. Hádání tentokrát vyšlo na Ondru, který musí pochopit, že Richard představuje horečku, Igor Afriku a Michal kruh. Ondra přistoupí ve vlaku jako průvodčí a se všemi postupně navazuje řeč. I když je to oříšek více než složitý, rozlouskne ho docela brzo.

I když Partička pomalu spěla do finiše, pořád byla pořádně zábavná. Hra Příběh, který se odehrál na golfovém hřišti, nebyl výjimkou. Vše vygradovalo Duetem. Richard s Igorem a Michal s Ondrou zazpívali divačce Veronice o tom, jak má ráda Partičku i její život. Večer stál opět za to.

Hry

Co by nikdy neřekl

Příběh

Dvě věty

XY

Duet

Partička (64)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *