Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (61)

Tak tento díl stál opět za to. A do hry se dokonce dostal i moderátor Dan Rangl. Ale pěkně postupně. Na začátku se hrála hra alter ego, kterou si partičkáři vyzkoušeli teprve podruhé. A taky si vyměnili role. Richard s Michalem byli spolucestující v letadla a Ondra s Igorem jejich vnitřní hlasy, které jim radily, co si vlastně myslí. Richard se asi hodně divil, když zjistil, že má v útoku vyhodit letadlo do povětří.

V další hře se v hlavní roli představil Michal, který si poprvé vyzkoušel tiskovku. Na začátek sice vůbec nevěděl, o co jde, hned po prvním kole otázek ale všem vyrazil dech. Dopátral se totiž k tomu, že je slovenským rapperem Rytmusem.

Následovala otázka. Dan k tomu využil diváky v sále, kteří na papírky napsali libovolné otázky. A Ondra s Richardem podle toho odvíjeli svůj příběh, který vyprávěl o tom, jak se dva lidí seznámili přes internet a nyní se potkali v parku. Potom se do hry dostal opět Michal coby nespokojený režisér. A do děje poslal i Dana, coby Jana Husa před upálením. Z Ondřeje – Zikmunda nakonec udělal Němce a z Igora pyrotechnika. No, tak to kdysi asi nebylo. Ale na druhou stranu, asistent režie Richard neměl nic proti.

Pořádně se všichni nasmáli i během další hry, kterou byly zvukové efekty. Do té se zapojili i dva lidé z publika, kteří zajímavými zvuky doprovázeli příběh Igora a Ondry při tom, když si druhý jmenovaný prohlížel luxusní hotel, ve kterém by chtěl pořádat firemní večírek.

Vydařený díl Partičky zakončil oblíbený souboj choreografií. Proti sobě nastoupily osvědčené dvojice Igor s Ondrou a Michal s Richardem, kteří se utkali v rytmu country. O hudbu se stejně jako celý večer staral Marián s vemenem. Už teď jsme zase zvědaví, co předvede příště.

Hry

Alter Ego

Tiskovka

Otázka

Nespokojený režisér

Zvukové efekty

Souboj choreografií

Partička (61)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *