Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (56)

První prosincová Partička nabídla další z představení, u kterého se diváci smáli, co to jen šlo. Aby taky ne, vždyť se začínalo všemi oblíbenou hrou Reklamace. Pokud si někdo myslel, že něco už snad ani reklamovat nejde, pak se přesvědčil, že možné je všechno – nyní se reklamovala rtuť. Tu i Michala reklamoval Igor. Do celé hry nakonec zasáhl i Ondra.

Na řadu přišel Detektor lži. Změnilo se ale obsazení, ze své moderátorské židle se zvedl Dan, kterého nahradil Ondra. Tchýni – Richarda, mrzí, že ještě nemá vnoučky. A tak si na návštěvu pozve manžela své dcery, kterého hraje právě Dan. A nutno dodat, že se se svou rolí popral více než statečně.

Jako třetí hra se odehrál Duet, tedy úplná novinka, kterou dosud naše Partička nepoznala. Potřeba je k ní i dívka z publika, které dvojce ve složení Igor a Ondra s Richardem a Michalem zpívají píseň podle toho, co zjistili z rozhovoru s touto dívkou.

Další hra se hrála Abeceda, kterou začala oblíbená dvojice Richard s Igorem. A že by snad hned odešli? Omyl! Igor sice zkazil, Richard ale byl ve formě a udolal všechny nástrahy. Přečkal tak až do konce hry. Tématem Abecedy byla konverzace mezi sousedem a sousedkou, které vrzaly dveře.

Nakonec se dočkali i fanoušci hry Jedno slovo. Tentokrát Partička využila pomoc diváků v sále a všichni společně dali dohromady téma, proč je Marian převlečený v kostýmu tchoře. No, budete se divit, co všechno se dozvíte. Partička opět stojí rozhodně za to.

Hry

Reklamace

Detektor lži

Duet

Abeceda

Jedno slovo

Partička (56)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *