Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Particka (55)

Jubilejní pětapadesátý díl primácké Partičky nabídl další skvělé představení, které vyplnilo pět her. A diváci se dokonce dočkali i jedné novinky. Vše začalo oblíbenou hrou Hrdinové, kterou načal Richard coby Bruce Willis. Jeho úkolem bylo určit osobu dalšímu hrdinovi, a tak přišel Michal coby Jágr. Ten následně určil Ondru jako Andreu Verešovou a nakonec přišel Igor coby elastická žena. A všichni se společně sešli na rande.

Po Příběhu přišla hra Stop. A Dan určil jako první dvojici Michala s Igorem, kteří jako jediní znali téma – dvě roztleskávačky před hokejovým zápasem. A zatímco Michal zůstal ve hře až do konce, ostatní se střídali. A nakonec vše opět ukončil v kreacích s Igorem, dokonce na téma, které začínali.

Pak na řadu přišel Příběh. A Partička si zkusila jednu novinku. Richard s Igorem dostali na uši sluchátka a museli tak jen improvizovat. A i tak byl děj hodně zábavný. Michal s Ondrou vyprávěli povídku o tom, jak měl Richard nápad a Igor mu porozuměl. Jenže Igor vše nevědomky pořádně zamotal a nakonec se přivedl do hodně prekérní situace.

Jako čtvrtá hra následovala premiéra Charakterů v obálce. O co šlo? V jedné obálce byl moderátor s danou povahou. Ve zbylých třech tři různé osoby a děje, které musel moderátor uhodnout. I když se losovalo, zase to vyšlo na Geňu, ze kterého se stal něžný a milý novinář. Proti němu byl Michal coby Václav Klaus hrající tenis, kněz, který zhřešil – Igor, a Ondra – kosmonaut s vetřelcem v těle. Richard se pořádně zapotil, nakonec ale všechny charaktery poznat dokázal.

A tak se všichni společně mohli rozloučit písní v podání kapely Los Rotopedos, kteří si zazpívali o ovečce. A zase vymysleli pořádně překvapivý děj, u kterého se nikdo rozhodně nenudil.

Hry

Hrdinové

Stop

Příběh

Charaktery v obálce

Los Rotopedos

Particka (55)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *