Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Particka (54)

Jde vůbec lépe začít Partičku než hrou Party? 54. díl ukázal, že snad ani ne. Tentokrát pořádal svou Party Igor, který si pozval opravdu zajímavé hosty. Že by se nudil, o tom nemohla být ani řeč. Jako první dorazil Ondra jako externí harddisk s kapacitou 1 terabyte, poté přišel Richard coby drak a nakonec Michal v podání ochranky Václava Klause. Igor měl se svými hosty co dělat, nakonec je ale rozpoznal.

Všichni už byli rozehraní a tak dostali šanci pokračovat. Na řadu přišla hra Všechno nejhorší. Co by nikdy nemělo zaznít před ženou? Jak ji neurazit? Tak to rozhodně aktéři Partičky neprozradili. Naopak ukázali, jak ženu urazit dokonale. Některé narážky by někdo jen tak asi neskousl.

Do hry Fotografie se překvapivě dostal i Dan, který si na chvíli vyměnil místo s Michalem. Společně s Geňou sehráli scénku, ve které instruktor lyžování pomáhá Karlovi nasednout na pomu. A co z fotek vydedukují Ondra a Igor? Ke stavebnímu dělníkovi, který vykopává Michaela Jacksona.

Když se pak proti sobě na tiskové konferenci a vážení před zápasem postaví dva boxeři Michal a Richard, čeká je i jejich trenéry hodně složitý úkol. Na řadě je totiž hra Žánry, která se přes Aneliku a Jen počkej, zajíci dostane až k Terminátorovi.

Partička se opět dostala do skvělého tempa. Ale i nyní musí přijít konec. A ten přišel zábavným Příběhem o tom, jak Igor sleduje sportovní olympijský přenos. Ač se bránil, co mohl, vtipným narážkám na svůj „sportovní přehled“ se nevyhnul. A tak možná byl nakonec i rád, že Partička dospěla do dalšího velkého konce.

Hry

Party

Fotografie

Všechno nejhorší

Žánry

Příběh

Particka (54)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *