Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (53)

Tak toto byla pořádná bomba. Když se na scéně ukázal Marian Čurko v plavkách Borata, celý sál explodoval smíchy. Partička tak opět zažila další velice vydařený večer. Pojďme ale pěkně postupně.

Jako první hra se „představila“ Čelovka. A tu si zahráli herci, kteří s ní nemají moc zkušeností. Jak Michal s Richardem uhodli jména, která měla napsaná na čele? Vedla k tomu dlouhá, ale zábavná cesta. A Michal nakonec přišel na to, že je princezna Diana, zatímco Geňa až později zjistil, že má na čele napsáno účetní Fantozzi. Oba se s tím ale poprali statečně.

A pak na řadu přišla Abeceda, která se odehrávala na téma taxikáře a jeho zákazníka. Děj začal v Anglii, ze které se vydal do soutěže Taxík, aby skončil zpátky v Anglii a dokonce i u posledního písmena abecedy.

Také Fotografie byla plná zábavy. Ondra a Michal se rozhodli nafotit svatební obřad, na který zavítal zajímavý host – Borat ve svých slavných zelených plavkách. Když pak Igor s Richardem viděli, co jejich kolegové nafotili, snažili se je napodobit. Místo svatby se však jejich děj točil okolo kouzelnické show. Zvládli to ale bravurně.

Jako další si vzal slovo Richard coby Nespokojený režisér. Jak se popasoval s herci, kteří měli sehrát kousek z příběhu Robina Hooda? Tedy Ondřeje, Malého Johna Igora a kněze Michala. Richard moc spokojený nebyl, a tak děj převedl do němčiny, polštiny a maďarštiny. Ani to se mu nelíbilo. A tak vše skončilo Robinovým porodem. No, napadlo by vás to?

Nakonec se dočkali fanoušci choreografií, tedy hry Souboj choreografií, ve kterém se utkaly osvědčené dvojce. A Michal s Ríšou, respektive Ondra s Igorem zase předvedli parádní a neuvěřitelné kreace se závěrečnou freestylovou show. Když k tomu všemu hraje ještě navíc Borat, stála i tato Partička rozhodně za to.

Hry

Čelovka

Abeceda

Fotografie

Nespokojený režisér

Souboj choreografií

Partička (53)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *