Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (49)

Další z nadmíru vydařených Partiček. Velký program začal se vší parádou. Ondřej s Michalem se stali televizními moderátory pořadu Teleshoping a diváci se nestačili divit. Co všechno dokázali předvést s valchou nebo třeba plynovou maskou, to by si snad koupil každý. U této hry ale zdaleka nezůstali. Bylo na čase, aby se do akce zapojili všichni. A v další hře k tomu měli spoustu možností. Následovala totiž hra Rekvizity, kde se meze fantazii rozhodně nekladly. Ta se tak často nehraje, ale stojí za to. Michal, Ondra, Richard a Igor dostali žebřík a plastovou folii. Co s nimi udělají, to záleželo jen a jen na nich. A že si teda poradili. Koho by napadlo vytvořit z toho například člun?

Účinkující si ani potom ale zdaleka neoddechli, na řadu přišla totiž jedna z oblíbených her Jedno slovo. Společně tak začali vytvářet příběh o tom, jak se český důchodce rozhodl vyzkoušet cestu po dálnici D1. Každý vždy mohl použít jen jediné slovo a tak příběh, kterého se diváci nakonec dočkali, dopadl hodně zajímavě.

A pak na řadu přišly Ruce. Co vznikne z potápěčského kurzu? Podle Geni, jehož ruce ovládá Ondra, se může stát opravdu cokoliv. Partička pokračovala ve skvělém tempu a výborné náladě. A dostalo se i na hru, u které se všichni pořádně vždy pobaví: Zpomalené – zrychlené. Tentokrát dva sokové bojovali o srdce Elvíry, a jak už to bývá, celý děj dopadl tak, jak asi nikdo nečekal.

Vrcholem Partičky byla hra Souboj choreografií, ve kterém se týmy rozdělily do dvojic, jedna z nich vždy musela napodobit tu druhou a předvést ještě něco navíc. Richard s Igorem svedli s Ondrou a Michalem opravdu hodně zajímavý boj plný neuvěřitelných kreací a poloh. Partička tak opět končila s velkou parádou.

Hry

Teleschoping

Rekvizity

Jedno slovo

Ruce

Zpomalené – zrychlené

Souboj choreografií

Partička (49)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *