Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (47)

Sedmačtyřicátý díl Partičky zažil hned v úvodu jednu velkou premiéru. Publikum si totiž vyžádalo Michala Suchánka coby moderátora a ten si svou roli milerád vyměnil s Danem Ranglem. A ten si tak zahrál svou úplně první hru, v Reklamaci zkusil vyměnit výrobek, který straší. Moc zajímavějších úkolů při své premiéře už zažít nemohl.

Pak se ale vše vrátili do původního stavu a Dan se tak stal opět „jen“ moderátorem, aby uvedl Brechtovo divadlo. V této hře padla role na Ondru a Richarda, který coby pacient přišel ke svému zubaři. Podstata hry spočívá v tom, že jeden z herců vždy hraje svou roli, pak ale začne předříkávat děj svému kolegovi.

Jako třetí hra přišlo na řadu Interview. Do role redaktora se tak dostal Igor, kterého však nečekalo vůbec nic lehkého. Proti němu totiž sedí Michal s Ondrou, kteří představují sprintera Usaina Bolta. Ale koho by napadlo, že Igor nejrychlejšího muže planety vůbec nezná?!

Reputaci si tak mohl vylepšit ve hře Zopakuj to, kde se představili všichni čtyři účinkující, stejně jako poté v Posledním písmenu, kde se všichni čtyři herci opět tak nějak vydali do nemocničního prostředí a všechny přítomné náležitě pobavili.

Tato Partička vyvrcholila Operou, tentokrát z ponorky. Čtyři pánové jsou totiž nejen skvělí herci, ale také nadaní zpěváci, kteří dokážou zpívat i 10 000 mil pod mořem, a to dokonce operu s příběhem. Co z toho nakonec vzniklo? To stálo za to!

Hry:

Reklamace

Brechtovo divadlo

Interview

Zopakuj to

Poslední písmeno

Opera

Partička (47)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *