Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (45)

Partička, to je vlastně jedna veliká improvizační show. Nikdy nevíte, co se může stát. A tak i pětačtyřicátý díl začal pořádně zostra a jedním překvapením. O to se svým entrée postaral Marián Čurko coby Marilyn Monroe.

Pak už to ale do svých rukou vzali zbylí účinkující, kteří se pustili do první hry Abecedy. Igor s Michalem rozpoutají dialog dvou trosečníků, od kterého se ale všichni postupně dostali tak trochu někam jinam. Že by totiž tato hra končila debatou o zdravotních důsledcích konzumace čerstvého ovoce, to asi ani oni sami nečekali.

A Partička pokračovala. Ke slovu se dostal Michal a jeho oblíbený Detektor lži. Když se mu něco nezdá, stačí stisknout tlačítko a děj, který se před ním odehrává, dostane úplně nové rozměry. Tentokrát usvědčí u psychologa Igora a Ondřeje ze spousty věcí, které by se asi dít neměly. Přetvářka, podvod i klamy ale budou odhaleny.

S jakou se od psychologa vrátili herci náladou? Samozřejmě, že veselou. A tak se vrhli do hry Nálady, o kterou se postarali Geňa a Michal, kteří sehráli scénku u přijímacího pohovoru na místo hlídače parkoviště. Nálady při ní měnili jako na běžícím páse.

A pak přišla chvíle, na kterou všichni čekali. Když má totiž Richard něco uhodnout, vždy to stojí za to. Tentokrát si pozval na Tiskovku tři novináře, aby ho vyzpovídali, kdo je vlastně zač. Co o sobě tato celebrita prozradila? Chce kandidovat na prezidenta, pořídí si rodinu. Richarda ale naťukly až otázky na peníze. Pak už zjistil, že je Jirka Pomeje.

Na závěr by se hodilo nějaké veselé téma. Že by to měla být sebevražda, to se úplně vesele nejevilo, čtveřice účinkujících ale dokáže i nemožné. A tak v Muzikálu na toto téma odvypráví a odzpívají příběh o Ervínovi, kterého hrál Michal, jenž chce skočit z mostu. Když ale na místo dorazí milenka, manželka a policista, je vše úplně jinak. A tak je zase pořádně veselo.

Hry

Abeceda

Detektor lži

Nálady

Tiskovka

Muzikál

Partička (45)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *