Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (44)

Čtyřiačtyřicátý díl Partičky začíná pěkně zostra. O úvodní hru Překlad se postarají Richard s Ondrou. Ondra dělá, co může, jenže divákům toho moc nevysvětlil. Z ruštiny toho moc o fosiílii masožravého ptáka nepověděl.

V další hře už se ukázali i zbylí dva účinkující, tedy Michal a Igor. Ten se postaví po bok Ondry do Souboje choreografií. Když se herci dozví, že vítěz získá výhodu do další hry, vzejde ze souboje napínavá podívaná plná legračních póz a figur, které někdo jen tak nepředvede. A že se někdy jedná o hodně blízký kontakt.

Jako vítězná dvojce byli vyhlášeni Ondra s Igorem. Jenže co je to za výhodu, když do hry Čelovka stejně jdou oni? Ale nevadí, popasovali se s tím skvěle. Igor se stal Karlem Schwarzenbergem, Ondra se na chvíli dostal do kůže Roberta Rosenberga. Úloha to ani pro jednoho nebyla snadná, nakonec ji ale oba zvládli s velkou parádou. Všichni se ale zase dozvěděli spoustu nových zajímavých informací.

Pak už dostali zase šanci Richard s Michalem, které čekala hra Zvuky. Richard, coby realitní makléř, provádí svého kolegu po zámku, Michal o něj totiž má zájem a chtěl by ho koupit. Jenže ej doprovází nejrůznější zvuky, o které se stará Igor a tak Michala zájem asi hodně rychle přejde. Podstata hry spočívá v tom, že oba musí na zvuky ihned reagovat nějakou situací.

Tento díl Partičky graduje hrou Příběh. Tentokrát se dostalo na Hannah Montanu, které během žehlení přeskočilo. A to je vskutku zajímavý oříšek, jak takovýto děj sehrát. Lépe řečeno, odvyprávět. Děj se tak možná dostane zase úplně jinam, než by původně měl.

Hry

Překlad

Souboj choreografií

Čelovka

Zvuky

Příběh

Partička (44)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *