Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.06.2013 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (43)

Teleshopping, to je věc všem dobře známá. Lidé v něm lákají na nejrůznější předměty a věci, které jsou zaručeně nejlepší. A teď ten stejný úkol dostali i Ondra s Richardem, kteří zahájili třiačtyřicátý díl Partičky právě hrou s názvem Teleshopping. Náhodně vybrané předměty je jen tak nezaskočí a do svého vystoupení na téma pomůcky pro přípravu zeleninových jídel dokážou zařadit opravdu všechny. Jen efekt by byl asi opačný, s takovýmito pomůckami by nikdo zeleninu asi moc nespojil.


Partička pokračuje hrou Pro neslyšící. Do rozhovorového studia zasedají Ondra s Michalem, kteří mají vést téma o hubnutí. Jenže si to všechno tak trochu upraví po svém a hovoří o chudnutí. Z odborníka na diety Michala se rázem stává Jirka Pomeje, který je specialistou na nouzi a bídu. Pro Igora, jakožto tlumočníka pro neslyšící, tak vznikne pořádně zajímavá práce, která se dotkne také intimních témat nebo Ivety Bartošové.

Jako další si odbude svou premiéru hra Souboj choreografií. O co v ní jde? Nastoupí proti sobě dvě dvojce, každá z nich dostane za úkol zopakovat soupeřovu choreografii a pak přidat ještě něco navrch. Richard s Michalem tak vyzvou Ondru s Igorem. Kreace a figury, které všichni vymyslí, tak nad těmi zůstává někdy rozum stát.

A ještě více legrace přichází s oblíbenou hrou Blázni. Igor během hádání v protiatomovém krytu potká hodně zajímavé „osoby“. Čeká ho oběť leteckého útoku, extatický kněz a satan. Tedy rozhodně nic snadného.

Pak se všichni společně podívají na Bakalův ranč, kde se ve hře Živé kulisy miliardář Michal chlubí zeťovi Igorovi, co všechno už je jeho. Do živých kulis se tak převtělili Ondra s Richardem, ze kterých se stanou motorky, bowling nebo třeba třínozí koně.

A jak jinak zakončit Partičku, než zpěvem? Na své vystoupení tak přišla skupina A capella se svým hitem Nonstop, kterým rozhodně nezklamala a řekla si o další angažmá.

Hry

Teleshopping

Pro neslyšící

Souboj choreografií

Blázni

Živé kulisy

A capella

Partička (43)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *