Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 21.12.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (104)

Myslíte si, že už vás nic nemůže překvapit? Omyl, v Partičce je možné i neuvěřitelné. Tento díl je toho důkazem.

Vše se začalo odvíjet v Regionální televizi. Hlavním uvaděčem zpráv byl Igor, zato jeho kolega Ondra na něj hodně žárlil. A měl proč, věděl totiž, že mezi ním a jeho ženou něco je. Meteoroložka Libuše, tedy Geňa, má jiný problém. Vypila tolik kafe, že se ani na to počasí nemůže soustředit. O co sporťák Luděk alias Michal? Ten má svých problémů dost, trápí ho totiž průjem.

Následuje hra Dva v jednom. A v tom už tvoří legendární dvojici Michal s Igorem, kteří tentokrát ztvárňují ředitele školy. Ten si pozval na kobereček problémového žáka v podobě Geni a Ondry. Jenže pan ředitel má trošku problém s vyjadřováním, a tak žákovi projde úplně všechno.

Poté se hrál Nespokojený režisér. Tím se stal Ondra, který s moravským přízvukem režíroval Pána prstenů. Že je Michal Frodo, s tím se počítalo. A co Geňa? Ten se stal Glumem. Igor představoval nahněvaného Sarumana, který číhal na Froda. Do akce se ale moc nedostal, Ondra řešil hlavně chůzi Froda. A taky kostým Geni, ten stál opravdu za to.

Další hra, to byla novinka. Její název? Ano, to je pravda. Michal si do své talkshow pozval Ondřeje Sokola, kerého pořádně vyzpovídal. Fígl byl v tom, že Ondra na všechno musel odpovědět ano, je to pravda. A tak jsme se dozvěděli hodně zajímavé a pikantní věci.

Do následující hry se zapojili všichni. Hrála se totiž Záměna písmen. Tentokrát se místo L muselo používat R. Občas to byl sakra velký problém, hlavně Geňa však exceloval.

Nálada byla veselá, i když Partička končila hrou Pohřeb. Na onen svět odešel Alfons Voborník, který zemřel, když nakupoval ve zverimexu. Na pohřeb se dostavil prodavač, pan Koloušek – Ondra, jeho žena – Igor i jeho syn Peťa alias Suchoš, který vždy toužil po horském kole. Na slzy ale zapomeňte…

A nakonec se rozloučíte při hře Tři hlavy, kterou si zapějí všichni kromě Geni. Tato Partička se opět náramně povedla.

Hry

Regionální televize

Dva v jednom

Nespokojený režisér

Ano, je to pravda

Záměna písmen

Pohřeb

Tři hlavy

Partička (104)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *