Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 21.12.2014 in Nezařazené, Partička, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Partička (102)

Týden se týdnem sešel a tak je tady i další Partička. Na co se můžete těšit tentokrát? Na pořádnou zábavu a neuvěřitelné momenty plné bláznivých hlášek a jedinečných hereckých momentů.

Vše odstartovalo hrou To nejhorší. Co nejhoršího byste mohli slyšet od kapitána lodi, letadla nebo družstva a co od své matky? To budete koukat!

Aby se Partička stále posouvala kupředu, vymýšlí Dan nové a nové hry. A ani tento díl nebyl výjimkou. Tentokrát šlo o Výrobek roku. Moderátorem slavnostního vyhlášení je Ondra, který přivítal tři vítěze – dýmovnici Michala, lopatu Richarda a herbáře Igora.

Když se hádá, jde na scénu Richard. A tento díl není výjimkou. Tentokrát ve své show přivítá na Interview Lišku ryšavou Zikmunda Lucemburského, kterého představují Michal s Igorem.

Následně se ujme funkce Dan, někdo mu totiž zavolá, a tak se hraje Nečekaný telefonát. Jako první si někdo vyžádá Michala. A pozor, je to dokonce Adolf Hitler, který se během rozhovoru zastřelí. A tak předá sluchátku Geňovi, kterému volá Julius Fučík. Tím to ale nekončí. Když si Alois Hadamczik vyžádá Ondru, pěkně to od něj schytá. Někdo shání i Igora – je to gynekolog jeho ženy.

Partička pokračuje hrou 3,2,1, tentokrát na téma přepadaní banky. Jenže než se k tomu Partičkáři dostanou, bude celý příběh úplně někde jinde.

A na závěr je tady velmi oblíbená Ptačí perspektiva, při které herci leží na zemi, ale na obrazove to tak nevypadá. Právě proto je jejich scénka z restaurace tak moc vtipná. V hlavních rolích jsou zamilovaní Ondra s Igorem, kteří slaví výročí a ochotný číšník Michal.

Hry

To nejhorší

Výrobek roku

Interview

3,2,1

Ptačí perspektiva

Partička (102)

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *