Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Lékařské seriály, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

Ordinace v růžové zahradě 2

Každý divák televize Nova usedá v úterky a čtvrtky k televizním obrazovkám, aby si užil svou povinnou dávku emocí. Právě v tyto dny totiž míří do televize oblíbený a sledovaný seriál Ordinace v Růžové zahradě 2.

Pokud jste i vy diváky „Růžovky“, pak vás určitě bude zajímat, co se v jakém díle děje, co se nového stalo a co by se stát mohlo. V tomto případě můžete sledovat všechny epizody online i na voyo.cz, díky čemuž budete ještě o krok napřed, než kdybyste si počkali na to, než epizoda zamíří na televizní obrazovky.

Seriálů Ordinace v Růžové zahradě 2 vás zavede do kamenické nemocnice, do ordinace v Růžovce, do baru u Čerta, ale i domů, do domácností vašich hrdinů a oblíbených postav, které můžete sledovat v jednotlivých epizodách Ordinace v Růžové zahradě 2.

Zatímco první série Ordinace v Růžové zahradě se odehrávala především na gynekologii, dvojka je zaměřena na dění z chirurgie, urgentního příjmu, zavede vás do útrob moderní nemocnice i na operační sály, kde používají ty nejmodernější technologie. A i zde můžete potkávat Mázly, primáře Suchého, doktorku Tichou, Bělu Valšíkovou, ředitele Hofmana, doktory Hanáka, Fryntu či Vágnera a spoustu dalších oblíbených herců.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *