Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in Lékařské seriály, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

Ordinace v růžové zahradě 2 v archívu pořadů

Už šestým rokem běží každé úterý a čtvrtek na televizních obrazovkách nesmírně populární seriál Ordinace v růžové zahradě. Ten už nějakou dobu nabízí divákům svou druhou řadu, takže příběhy našich nemocničních hrdinů sledujeme pod názvem Ordinace v růžové zahradě 2.

Růžovka je pořád jedním z center dění. To hlavní se však odehrává stále v nemocnici, která nedávno prošla moderní rekonstrukcí a naši doktoři tak zde mohou předvádět to nejlepší, co v nich je. Nejen o lékařském životu ej však tento seriál.

Ordinace v růžové zahradě nás zavede i do soukromí našich chirurgů, do jejich někdy až složitých osudů, ale také k jejich láskám, rodinám a nejrůznějším životním příběhům. Každý díl nabízí něco, na co se určitě můžete těšit a s o to větším očekáváním se vyhlížet to, co bude příště.

Zdena, Petr, Čestmír, Magda, Běla, Eduard, Gábina, Lukáš, ale také mnozí další jsou těmi, jejichž osudy budete i nadále s napětím sledovat a budete se těšit na to, co jim scénáristé Ordinace v růžové zahradě 2 zase připraví.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *