Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Lékařské seriály, Nezařazené, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 POSLEDNÍ DÍL

Úterní a čtvrteční večery jsou mu zaslíbené, k televizním obrazovkám zasedají miliony diváků po celé republice, aby mohly sledovat další z napínavých dílů oblíbeného seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Pokud je to i váš scénář, váš oblíbený seriál, určitě se jen tak nenecháte poslední díl utéct.

Seriál Ordinace Růžové zahradě běží na novácké televizi už řadu let a za tuto dobu si získal mnoho fanoušků. Sem tam se ale logicky stane, že někdo je v práci, nemocný, mimo domov, nebo prostě jen nemá čas na to, aby poslední díl, tedy ten nejaktuálnější sledoval. Pokud do této skupinky patříte i vy, tak se ale nemusíte bát, že by vám něco uteklo.

Stačí jen, pokud si najdete váš Ordinace v růžové zahradě 2 poslední díl a zase můžete být zpátky v centru dění. Nyní už vám tedy neuteče to, co se děje ve veselé domácnosti Mázlů, jaké novinky jsou okolo Suchého se Zdenou Tichou, co čeká Petra Hanáka, jaké plány má ředitel nemocnice Hofman, či jak je na tom vztah Valšíků.

A co víc, do Ordinace v Růžové zahradě míří noví herci, takže sledovat poslední díly se opravdu vyplatí. Městečko Kamenice je místem, které se vyplatí sledovat a kde se odehrávají životy vašich hrdinů. A to jak v nemocnici, tak v Růžovce či baru U Čerta.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *